Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

 

W trakcie pandemii zobligowani jesteśmy do działania zgodnie z wytycznymi rządowymi, w związku z tym informujemy Was o zasadach postępowania w przypadku organizacji rejsów w tym trudnym czasie.

Jako Zespół CWM, na bieżąco monitorujemy dynamicznie zmieniającą się w Polsce sytuacją epidemiologiczną. W związku z obostrzeniami i wzrostem zachorowań, postanowiliśmy przedsięwziąć odpowiednie kroki. Prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi poniżej.
 
Rejsy w chwili obecnej zostały wstrzymane w związku z lockdownem. Mamy jednak nadzieję, że niedługo możliwe będzie wznowienie żeglugi w rygorze sanitarnym. 
 
Gdy wznowimy rejsy, naszym priorytetem będzie bezpieczeństwo załogi, dlatego w rejsie będą mogły wziąć udział jedynie osoby zdrowe. Konieczne będzie przedstawienie negatywnego wyniku testy na COVID-19 wykonanego do 72 godzin przed rejsem, poświadczenie przejścia dwóch dawek szczepień przeciw SARS-COV2 lub wykonanie zapewnionego przez nas szybkiego testu płytkowego. W razie wątpliwości zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia testu płytkowego każdej osobie. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu, załogant z uwagi na obowiązujące przepisy, nie będzie mógł wziąć udziału w rejsie.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć się z Wami i wspólnie wypłynąć w poszukiwaniu nowych przygód.

Do zobaczenia na pokładzie!