Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

 

Jako Zespół CWM na bieżąco monitorujemy dynamicznie zmieniającą się w Polsce sytuacją epidemiologiczną. W związku z obostrzeniami i w trosce o bezpieczeństwo załogi, niektóre minione rejsy zmuszeni byliśmy odwołać. Natomiast od niedawna wznowiliśmy już nasze rejsy, więc informujemy, że odbywają się, ale przy zachowaniu odpowiednich zasad. W związaku z powyższym, prosimy zapoznać się z informacjami zawartymi poniżej.
 
Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo załogi, dlatego w rejsach mogą wziąć udział jedynie osoby zdrowe. Konieczne będzie przedstawienie negatywnego wyniku testy na COVID-19 wykonanego do 72 godzin przed rejsem, poświadczenie przejścia dwóch dawek szczepień przeciw SARS-COV2 lub wykonanie zapewnionego przez nas szybkiego testu płytkowego. W razie wątpliwości zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia testu płytkowego każdej osobie. 
W przypadku pozytywnego wyniku testu, załogant z uwagi na obowiązujące przepisy, nie będzie mógł wziąć udziału w rejsie.
 
Zachorowanie na COVID traktujemy jak każdą inną przypadłość zdrowotną, wobec czego prosimy o zapoznanie się z zasadami postępowania w takich przypadkach - informacje dostępne w ogólnych warunkach uczestnictwa (załącznik do umowy, do pobrania pod opisem każdego z naszych rejsów na www.rejsyzawiszaczarny.pl).

Do zobaczenia na pokładzie!

Załoga CWM ZHP