Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

Popłynąć drużyną na Zlot!

 

 

W czasie tegorocznego Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego na Wyspie Sobieszewskiej zaplanowano moduł specjalności wodnej. Aby mógł się on odbyć trzeba dostarczyć na wyspę odpowiedni sprzęt, a po zakończeniu Zlotu zwrócić go odpowiednim bazom. Z tej okazji HOM w Pucku przygotował dla członków ZHP specjalną propozycję.

 

Istnieje możliwość aby odbyć kilkudniowy rejs 4 drużynami z Pucka na Wyspę Sobieszewską lub z wyspy do Pucka nie ponosząc kosztów wynajęcia jachtów! Warunkiem jest odstawienie drużyn na miejsce Zlotu 8 sierpnia 2018 r lub odbiór ich z Wyspy Sobieszewskiej 15 sierpnia 2018 r. Dokładną długość rejsu można negocjować z Harcerskim Ośrodkiem Morskim w Pucku. To okazja aby połączyć służbę na rzecz Związku z dobrą zabawą pod żaglami.

 

Rejs drużynami po Zatoce Puckiej i okolicach Wyspy Sobieszewskiej to ciekawe żeglarskie wyzwanie. Akwen ten obfituje w ciekawe przyrodniczo i turystycznie miejsca oraz przytulne i łatwo dostępne porty. Same drużyny to jachty o nietypowym ożaglowaniu, które pozwala zdobywać sternikom nowe doświadczenia i szlifować swoje umiejętności. Kto nie skorzysta z tej możliwości na pewno będzie żałował!

 

Z Harcerskim Ośrodkiem Morskim w Pucku można kontaktować się mailowo, pod adresem: hom@hompuck.org.

Patroni medialni: