Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

Pomysł na prezent? Rejs na Zawiszy!

 

Rejs to niebanalny pomysł na prezent, którego obdarowany nie zapomni do końca życia. Jest też o wiele bardziej uniwersalny niż mogło by się zdawać. Poniżej kilka podpowiedzi dla tych, którzy nam nie wierzą:

Dla nastolatka

Jeśli zależy nam natomiast na ciekawym prezencie dla dorastajacych członków rodziny Rejs Wikingów (w tym roku ażwdwóch odsłonach: siedmio i sześcio dniowej) będzie idealnym wyborem. Wakacyjny tydzień, na pokładzie żaglowca pozwoli młodzieży przeżyć prawdziwą wakacyjną przygodę. Rejs przeznaczony jest dla osób między 15 a 19 rokiem życia.

Dla tych, którzy chcą odpocząć

Spokojny, lipcowy rejs Wyspy Bałtyku. Pozwoli spróbować czegoś nowego i zobaczyć najpiękniejsze zakątki naszego morza. Dla każdego kto nigdy nieżeglował będzie to wspaniały początek.

Dla spragnionych żeglowania

Rejsy 100 godzin żaglowcu (marzeckwiecień) to gwarantowany 100 godzinny staż na żaglowcu. Wypływa się z portu, stawia żagle, odstawia silnik i przez kolejne cztery doby po prostu się żegluje. Każdy komu brakuje morza poczuje się usatysfakcjonowany.

Dla harcerzy (młodszych i starszych)

Harcerze na Dni Morza to rejs, któy w 2020 roku odbędzie się po raz drugi. Nie zabraknie nocnych wacht, skandynawskich wysp, klimatycznych kominków i szalonych Dni Morza w Szczecinie. Rejs poprowadiz dla nasz jeden z najbardziej uznanych harcerskich kapitanów: Waldemar Mieczkowski. 

We wszystkich naszych rejsach można wziąć udział bez żadnego wcześniejszego doświadczenia żeglarskiego. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie, chęć do pracy i nauki!

Gdy już wybierzesz idealny rejs na prezent, pozostaje jeden problem: co położyć pod choinką? Z tym również przychodzimy z pomocą! Wystarczy, że w czasie rezerwacji rejsu, w polu UWAGI wpiszesz hasło VOUCHER, a my skontaktujemy się z Tobą i wyślemy Ci specjalnie przygotowany voucher prezentowy, ze wskazaną przez Ciebie treścią. 

Zapraszamy do strony z naszymi rejsami. Można do niej przejść klikając TUTAJ.