Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP poszukuje do swojego biura w Gdyni

KOORDYNATORA / KOORDYNATORKI PRACY FUNDACJI

docelowo dyrektora zarządzającego / dyrektorki zarządzającej Fundacji

Poszukujemy osoby potrafiącej pracować w zespole samodzielnych specjalistów w zróżnicowanym wieku i w płaskiej strukturze zarządzania oraz potrafiącej koordynować i nadzorować działalność organizacji.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja pracy zespołu Fundacji,
  • Dbanie o utrzymanie w ruchu jednostek pływających Fundacji, w tym nadzór nad wyposażeniem przeciwpożarowym, nawigacyjnym, bezpieczeństwa i technicznym,
  • Stosowanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem na jednostkach pływających CWM ZHP oraz innych przepisów regulujących żeglugę, w tym przepisów związanych z bezpieczeństwem,
  • Nadzór nad awizowaniem jachtów oraz współpraca ze służbami granicznymi państw basenu Morza Bałtyckiego,
  • Współpraca z administracją morską i klasyfikatorem,
  • Nadzór nad realizacją budżetu Fundacji,
  • Kreowanie nowych produktów turystycznych lub nowych obszarów działalność Fundacji,
  • Realizacja uchwał Zarządu Fundacji,
  • Współpraca z grupami wolontariuszy Fundacji,
  • Raportowanie,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programów ze środowiska MS Office,
  • znajomość przepisów regulujących żeglugę morską, w tym konwencji międzynarodowych,
  • posiadanie patentu przynajmniej jachtowego sternika morskiego,
  • znajomość realiów w organizacji i prowadzenia rejsów po Morzu Bałtyckim,
  • znajomość rynku czarterowego i rejsowego na Morzu Bałtyckim,
  • gotowość do odbywania podróży morskich w ramach wykonywanych obowiązków,

Mile widziane obecne lub byłe członkostwo w Związku Harcerstwa Polskiego.

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku, w zespole specjalistów,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ponoszenie przez fundację kosztów wymaganych szkoleń (między innymi podstawowych kursów bezpieczeństwa zgodnych z STCW 95),
  • pracę w biurze z ładnym widokiem,
  • kartę Fit Profit.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać drogą elektroniczną na adres prezes.cwm@zhp.pl do dnia 26 sierpnia 2019 roku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.