Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

Delphia III na jesienny rejs.

Delphia III to najnowyszy jacht we flocie Centrum Wychowania Morskiego ZHP. Wierzymy, że to jacht, który odpowie na potrzeby naszych klientów i przyjacioł. Utwierdza nas w tym przekonaniu fakt że odebraliśmy go w pierwszej połowie sierpnia, a już na prawie cały wrzesień mamy zarezerwowane czartery! Wolny został tylko ostatni tydzień (22-29.09.2018r).

Bardzo byśmy chcieli móc z czystym sercem powiedzieć, że podczas pierwszego, aktywnego miesiąca w CWM ZHP Delphia III cały czas pływała. Z tego powodu każdemu, kto zorganizuje w ostatnim wolnym tygodniu września rejs na tym jachcie przyznamy gwaranowane 10% zniżki. Tym samym tygodniowy czarter będzie kosztować 6 300 zł. 

Delphia III to wygdny, przestrzenny jacht o długości 40,52 ft. Ma 4 dwuosobowe kabiny, a łącznie może zabrać na pokład nawet 10 osób. Wyposażona jest we wszystko co potrzebne do długich, morskich wypraw: pokaźne zbiorniki na wodę i paliwo, ogrzewanie i podgrzewanie wody, piekarnik, dużą lodówkę, autopilota.... Więcej o jachcie i warunkach czarteru przeczytacie TUTAJ.

Osoby zainteresowane skorzystaniem ze zniżki prosimy o kontak mailowy: bok.cwm@zhp.pl. 

Patroni medialni: