Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Biura: ul. Bolesława Prusa 9-11, Gdynia 81-431
Siedziba Główna: Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

 

                              CWM ZHP na Zlocie 2018

Już 6 sierpnia na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku rozpocznie się Zlot 100-lecia ZHP. Centrum Wychowania Morskiego ZHP nie mogło być nieobecne poczas tak ważnego wydarzenia. Dla wszystkich zainnteresowanych wychowaniem wodnym przygotowujemy szereg atrakcji, niespodzianek i emocjonujących momentów. Na terenie zlotu funkcjonowac będzie stoisko Zawiszy Czarnego oraz gra dotycząca wychowania wodnego, razem z naszą kadrą będzie można wziąć udział w wyjatkowych wydarzeniach odbywających się zarówno przy kei jak i na wodzie. 

                                Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w czasie Zlotu!

 

Stoisko s/y Zawisza Czarny

Na stoisko naszego żaglowca podczas Zlotu zapraszamy wszytkich, którzy są zainteresowani żeglowaniem. Chętnie opowiemy o żeglowaniu na Zawiszy, wyjaśnimy jak zorganizować rejs i jaki sprzęt jest potrzebny na morzu. Wyjaśnimy też wszytkie wątpliwości dotyczące prowadzenia drużyn specjalnościowych i wprowadzania elementów wychowania wodnego w pracę z harcerzami. 

Konkurs "Kurs na wodę!"

Razem z Grupa Energa przygotowaliśmy dla Was konkurs, który odbywać się będzie zarówno na Zlocie jak i w czasie całej Akcji Letniej. Jesli chcecie poszerzyć swoją wiedzę o żegalrstwie, bezpieczenstwie i ekologi na wodzie, a przy tym zdobyć ciekawe żeglarskie nagrody koniecznie weźcie w nim udział.

 

 

 

Patroni medialni: