Rejs Żeglarski na żaglowcu Zawisza Czarny (15 - 22.10.2017r.)

Zapraszamy do udziału w rejsie Żeglarskim!

Rejs dedykowany dla załogi mieszanej, złożonej w części z osób niepełnosprawnych z orzeczoną niepełnosprawnością oraz osób zdrowych.  Założeniem jest, by osoby sprawne pełniły w trakcie rejsu funkcję opiekunów dla osób z ograniczoną sprawnością. Załoga szkolna liczy 28 osób.

Zaokrętowanie: 15.10.2017 o godzinie 14.00 w Gdyni (pierwszy posiłek - kolacja)
Wyokrętowanie: 22.10.2017 do godziny 10.00 w Gdyni (ostatni posiłek -  śniadanie)

Trasa rejsu. Gdynia - Gdzie wiatr pozwoli (planowane dwa porty do odwiedzenia) - Gdynia

Koszt:

• 1650 zł osoby zdrowe
  • 650 zł  osoby niepełnosprawne

W cenie zawarte są: wszystkie koszty związane z pobytem na żaglowcu (wyżywienie, pobyt, ubezpieczenie na morzu itp.)

W celu zapisania się na rejs należy:

- wydrukować skan umowy, wpisać swoje dane, podpisać go i albo przekazać do mnie osobiście wersję papierową, albo zrobić skan lub zdjęcie podpisanej umowy i odesłać mi mailem zwrotnym,
- wpłacić opłatę za rejs na wskazane w umowie konto, z opisem od kogo i czego dotyczy,
- wypełnić i przesłać zwrotnie na e-maila: sylwester.izydorczyk@gmail.com załączoną ankietę niezbędną do sporządzenia listy załogi do ubezpieczenia i odpraw w portach.

Organizator: Sylwester Izydorczyk wraz Fundacją CUD i Andrzejem Marchowskim Naczelnikiem Wydziału Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Jelenia Góra

Więcej szczegółów u organizatora!

Kontakt:
Tel. + 48 608 512 015