Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP
Al. Jana Pawła II 5, 81-345 Gdynia

tel./fax 58 620-90-37
email: cwm@zhp.pl

Historia CWM ZHP

Komendanci CWM ZHP

hm. Witold Bublewski 1959 - 1969

hm. Ryszard Bilski 01.01.1969 - 30.04.1972

hm. Stanisław Tołwiński 16.04.1972 - 30.06.1977

hm. Tadeusz Rybicki 01.07.1977 - 30.12.1977

hm. Lech Zybielewicz 01.01.1978 - 14.01.1980

hm. Andrzej Grodzki 15.01.1980 - 30.12.1983

hm. Wiktor Leszczyński 02.01.1984 - 31.12.1990

hm. Zbigniew Klupiński 01.11.1989 - 30.09.1991

hm. Jan Biłat 01.10.1991 - 24.03.1998

hm. Waldemar Mieczkowski 25.03.1998 - 05.03.2003

hm. Sławomir Dębicki 05.03.2003 - 25.06.2003

hm. Ryszard Wabik 10.09.2005 - 30.09.2006

hm. Stanisław Teichert 01.10.2006 - 31.12.2010

hm. Tomasz Maracewicz 01.01.2011 - 31.01.2013


Prezesi Fundacji Harcerstwa CWM ZHP

hm. Tomasz Maracewicz 26.05.2011 - 07.07.2014

hm. Lucjan Brudzyński 07.07.2014 - 05.12.2016

hm. Rafał Klepacz - pełniący obowiązki od 05.12.2016

Patroni medialni: 

Patroni medialni: